23.05.2009 Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój

Na ten bardzo ważny mecz dla naszej drużyny zbiera się około 80 fanatyków Darłovii. Na płocie zawisły flagi ULTRAS DARŁOVIA, DARŁOVIA DARŁOWO, "BARWÓWKA" oraz na tyle sektora kolejna "BARWÓWKA". Od początku meczu prowadzimy bardzo konkretny doping dla naszych piłkarzy praktycznie przez całe 45 minut, przy czym pomagamy sobie bębnem.

Na początek drugiej połowy na płocie zawisła folia z napisem SZLACHTA DARŁOWA, którą podświetliliśmy stroboskopami, do tego podnosimy 80 sreberek w barwach, wszystko to daje bardzo fajny efekt, potem na płocie wisi już tylko flaga DARŁOVIA DARŁOWO. W 60 minucie meczu wyrzucamy jeszcze 40 serpentyn oraz sporą ilość konfetti. Przez całą drugą połowę, podobnie jak przez cały mecz prowadzimy bezustanny i bardzo głośny doping, wprowadzając nowe pieśni, co wychodzi nam bardzo dobrze. Ogólnie na sektorze bardzo fajna atmosfera, praktycznie całe 90 minut to świetna zabawa przy konkretnym dopingu. Oby tak zostało już u nas na stałe. Piłkarsko Darłovia wygrywa z Pogonią PZ 3:2 po bardzo dobrym widowisku. Pozdrowienia dla obecnych!