17.05.2009 Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo

W niedzielne popołudnie na to wyjazdowe spotkanie rozgrywane u siebie zbiera się nas coś około 60 - 70 osób, wszyscy w białych koszulkach. Na płocie zawisły flagi : ULTRAS DARŁOVIA , DARŁOVIA DARŁOWO oraz ON TOUR w barwach, z czego ta ostatnia zalicza debiut. Pod krytą wisi także flaga Narodowa z napisem DARŁOWO. W pierwszej połowie prowadzimy dobry doping z niewielkimi przerwami, wspomagając się bębnem. Przy wyjściu zawodników prezentujemy sektorówkę po czym głośno podkreślamy, że jesteśmy u siebie. Pod koniec pierwszej połowy robimy chaos z 50 machajek, co daje całkiem niezły efekt.

Drugą połowę rozpoczynamy od podniesienia kawałków materiału ułożonego w barwy, plus do tego na płocie zawisł transparent z napisem "barwy szczęścia", co wyglądało bardzo dobrze. Prowadzimy w dalszym ciągu dobry doping, wprowadzając kilka nowych przyśpiewek. Po strzelonej, jednak nieuznanej bramce dla naszego zespołu mocno podkreślamy nasze uczucia do PZPN'u, którego przedstawiciele na tym meczu krótko i delikatnie mówiąc nie popisali się. Dalsze minuty to już tylko głośny doping dla naszych kopaczy, którzy niestety remisują 0:0 zdobywając tylko i aż jeden ważny punkt po to by utrzymać się w lidze. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę na boisku, po czym rozchodzimy się każdy w swoją stronę. Do zobaczenia na następnym i pozdro dla obecnych.