MKS Karlino - Darłovia Darłowo

Do Karlina na wyjazd organizowany przez młodych fanów wybieramy się w 2 busy + 3 auta + plus kilka osób które dojechały na własną rękę. Na sektorze melduje nas się coś około 40 osób, w tym jedna panna. W pierwszej połowie nie prowadzimy dopingu, jedynie pozdrawiamy PZPN. Druga połowa to już doping przez pełne 45 minut oraz pełna zabawa w sektorze. Na stadionie obecnych ok 15 fanów MKS-u Karlino, jednak bez młyna. Na boisku wynik 1:1 (do około 80 minuty 0:1). W drodze powrotnej Gwardia (20 - 25 osób) w okolicach własnego stadionu atakuje jadące oddzielnie 2 auta od nas. Jedno auto nie wyskakuje ze względu na zbyt dużą przewagę liczebną, a w drugim aucie jedzie 4 gości, wszyscy w okolicach 40-stki i kierująca panna.